İstanbulMarka SK
İstanbulMarka Spor Kulübü Derneği

İstanbulMarka Spor Kulübü Derneği T.C. İstanbul Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü'ne 34-234-007 kütük numarası ile kayıtlı bir spor kulübüdür. 6 Haziran 2017 tarihinde Volkan DİLSİZ tarafından kurulmuştur. Kulüp Başkanı Tuğçe Esma GÖZ, Antrenörü Batuhan KANBİR'dir.

Renkleri turuncu ve turkuazdır. Kuruluş amacı Türkiye’de okçuluk sporunu geleneksel ve çağdaş yönleri ile geliştirmek, yaygınlaştırmak, yapılabilmesi için gerekli demirbaş, araç-gereç; malzeme, alan, tesis ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim vermek, yurtiçi ve yurtdışında yapılan yarışmalarda temsil sağlamak, ileriye götürülmesi ve geçmişteki bilgilerin açığa çıkması için her türlü araştırma-geliştirme; deney ve gözlem, üretim yapmak ve kaynakları çevirmek, Türk Gençliği’nin bu spora ilgisini çekmek, her yaştan insanın bu spora destek olabilmesini sağlamak, Türk Okçuluğu’nun dünyada hak ettiği yere gelmesi için çalışmalar yapmaktır.

Bu bağlamda sportif ve kültürel faaliyetlerine devam eden İstanbulMarka Spor Kulübü'nün çok sayıda üyesi, çok sayıda sporcusu, birçok sponsoru bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası alanlardaki yarışmalarda temsil sağlayan İstanbulMarka Spor Kulübü çok yakında eğitim ve çalışma faaliyetlerinin gerçekleştirileceği bir okçuluk tesisi açacaktır. İstanbulMarka Spor Kulübü Derneği Tüzüğü'nü görüntülemek için: tıklayın.

Kayıt Olmak İçin
TIKLAYIN!

Sponsorlarımız

Küçükçekmece Belediyesi

İstanbulMarka

MF Okçuluk

Konuralp Okçuluk

Gelenekselokculuk.com.tr

Bir Sponsor Olun!